Samsung Crystal 65U8000F 4K Ultra HD 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı Smart LED TV
Son 1 Ürün
42.999,00 TL
Ürün Kodu : UE65U8000FUXTK
Marka : SAMSUNG
Kategori : Televizyon
Barkod : 8806097145509
PAYLAŞ :
Teknik Özellikler
Genel Bakış
  • Çözünürlük
    4K (3,840 x 2,160)
  • HDMI
    3
  • USB
    1 x USB-A
Ürün Tipi
  • LED
Ekran
  • Ekran Boyutu
    65"
  • Yenileme Hızı
    50Hz
  • Çözünürlük
    4K (3,840 x 2,160)
Video
  • Görüntü Motoru
    Kristal İşlemci 4K
  • HDR (Yüksek Dinamik Aralık)
    HDR
  • HDR 10+
    Destek
  • Kontrast
    Mega Kontrast
  • Mikro Karartma
    UHD Karartma
  • Kontrast Arttırıcı
    Evet
  • Hareket Teknolojisi
    Hareket Hızlandırıcı
  • Görüntü Yükseltme
    4K Görüntü Yükseltme
  • Renk Güçlendirici
    Evet
  • Yönetmen Modu (FMM)
Ses
  • Nesne Takip Sistemli Ses
    OTS Lite
  • Q-Symphony
  • Ses Çıkışı (RMS)
    20W
  • Hoparlör Türü
    2 Kanallı
  • Adaptif Ses
Akıllı Hizmet
  • İşletim Sistemi
    Tizen™ Smart TV
  • Bixby
  • Web Tarayıcısı
  • SmartThings Hub / Matter Hub / IoT-Sensör İşlevselliği / Hızlı Uzaktan Kumanda
Akıllı Özellikler
  • Çoklu Cihaz Deneyimi
    Cep Telefonundan TV’ye, Ses Yansıtma, Wireless TV Açma
  • Apple AirPlay
  • Daily+
  • Depolama Paylaşma
Oyun Özellikleri
  • Otomatik Oyun Modu (ALLM)
  • VRR
Tuner / Yayın
  • Dijital Yayın
    DVB-T2CS2
  • Analog Frekans Ayarlayıcı
  • CI (Ortak Arayüz)
    CI+(1.4)
  • Veri Yayınlama
    HbbTV 2.0.4 (TR)
  • TV Şifresi
Bağlantı
  • Wi-Fi
    Evet(Wi-Fi 5)
  • Bluetooth
    Evet(5.3)
  • HDMI
    3
  • HDMI (Yüksek Kare Hızı)
    4K 60Hz (for HDMI 1/2/3)
  • HDMI ARC
    eARC/ARC
  • Anynet+ (HDMI-CEC)
  • USB
    1 x USB-A
  • Ethernet (LAN)
    1
  • RF In (Karasal / Kablo / Uydu girişleri)
    1/1 (Karasal Yayın İçin Ortak Kullanım)/1
  • CI Yuvası
    1
Tasarım
  • Tasarım
    Metal Stream
  • Çerçeve Tipi
    3 Çerçevesiz
  • Ön Renk
    Siyah
  • Stant Tipi
    TEMEL AYAK
  • Stant Rengi
    Siyah
Ek Özellik
  • Dahili POP
  • EPG
  • IP Kontrol
  • Ekran Dili
    Yerel Diller
Erişilebilirlik
  • Erişilebilirlik - Sesli Yönlendirme
  • Görme Bozukluğu Desteği
  • İşitme Bozukluğu Desteği
    Açıklamalı Alt Yazı, Çoklu Ses Çıkışı, İşaret Dili Yakınlaştırma
  • Bedensel Engellilik Desteği
    Yavaş Tekrar Düğmesi, Tüm İşlevler için Uzaktan Kumanda Uygulaması
Güç ve Tasarruf Çözümleri
  • Güç Kaynağı
    AC220-240V~ 50/60Hz
  • Eco Sensör
  • Otomatik Kapanma
  • Otomatik Güç Tasarrufu
  • Enerji Verimlilik Sınıfı
    G
Boyutlar
  • Paket Boyutu (GxYxD)
    1578 x 930 x 142 mm
  • Stantlı Set Boyutu (GxYxD)
    1444.1 x 882.2 x 222 mm
  • Stantsız Set Boyutu (GxYxD)
    1444.1 x 831.2 x 76.8 mm
  • Stant (Temel) (GxD)
    1004.6 x 222 mm
  • VESA Özelliği
    200 x 200 mm
Aksesuar
  • Uzaktan Kumanda Modeli
    TM2240A
  • Tam Hareketli Duvar Askı Aparatı Desteği
  • Webcam Desteği
  • Zigbee/Thread Modülü
    Dongle Desteği
  • Kullanıcı Kılavuzu
  • Güç Kablosu
Samsung Crystal 65U8000F 4K Ultra HD 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı Smart LED TV Samsung Crystal 65U8000F 4K Ultra HD 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı Smart LED TV UE65U8000FUXTK Samsung Crystal 65U8000F 4K Ultra HD 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı Smart LED TV